PLANOWANE HASŁA

Wykaz obejmuje zaplanowane hasła, które zostały już przydzielone konkretnym autorom. 
Uprzejmie prosimy przed zgłoszeniem nowego hasła o zapoznanie się z wykazem.  

A

ADAMCZAK BOHDAN (1935-2013)

ALEKSA BAZYLI PAWEŁ (1910-?)

ALTMANN KAROL FRYDERYK WILHELM (1824-1889)

ASPERSKI DARIUSZ

AWAŁOW WIERA

B

BANASZKIEWICZ ANTONI (1886-1980)

BARANEK EDMUND

BARCIKOWSKI STANISŁAW (1826-1903)

BARUCH KOLSKI

BENKE CHRYSTIAN

BETTIHER LEONARD (1853-1919)

BIAŁOGŁOWSKI ALBIN ANDRZEJ (1906–1993)

BIELAK BENEDYKT JÓZEF (1904-1977)

BIERNACKI ALOJZY (1778-1854)

BIERNACKI KAZIMIERZ (1740)

BILSKI EUGENIUSZ (1925-2017)

BŁACHOWICZ PIOTR (1853)

BOGUSZ MARIAN (1920-1980)

BOLESŁAWSKA KAROLINA (1889-1919)

BORYSOWICZ (BORYSEWICZ BAZYLI (1801-po 1844)

BORZĘCKI JAN

BRELIŃSKI MAREK

BRÓDKA STANISŁAW (1916-1987)

BRZOZOWSKI JAN KAPISTRAN (1807)

BURDOSZ WŁADYSŁAW (1940-2010)

C

CARUK WŁODZIMIERZ (1940-2010)

CHLEBOWSKA ANNA (1704-1864)

CHMIELEWSKI EUSTACHIUSZ (1897-1979)

CHMIELEWSKI MIROSŁAW JAKUB (1924-2018)

CHODYŁA ZBIGNIEW (1973-1992)

CHRZANOWSKI HENRYK (1886-1951)

CHRZANOWSKI HENRYK (1853-1924)

CHRZANOWSKI JÓZEF (1844-1915)

CHRZANOWSKI ZENON (1866-1918)

CHUDZIK MARIAN (1915-?)

CIEPLIŃSKI AUGUSTYN (1652)

CIEŚLAK RYSZARD (1937-1990)

CIEŚLEWSKI FILIP (XVIII w.)

CZACKI HIERONIM (1682)

CZARTORYSKI ADAM (1872-1937)

CZARTORYSKI WITOLD (1876-1911)

D

DĄBROWSKI FRANCISZEK BERNARD (1862-1948)

DEC LEONARD STANISŁAW (1905-1993)

DEMBNY IGNACY

DEMBNY JERZY (1931-2017)

DERECKA HANNA

DESZCZ ZENON IGNACY (1914-1973)

DOBNER WOJCIECH (XVIII w.)

DOBROWOLSKI ARCHANIOŁ (1847)

DORUCHOWSKI ADAM (1896-1966)

DUBICKI MEDARD ALFONS JULIAN (1919-1982)

DUNIECKI MIKOŁAJ (1774) 

DUSZEŃKO LEONARD

DUTKIEWICZ MELETIUSZ

DWORCZYK JAN (1915-?)

DWORNICKI FELIKS WALERIAN (1877-1975)

DZIURLA MIECZYSŁAW FRANCISZEK (1909-1969)

E

EGLAUER JÓZEF (XVIII w.)

EHM WŁADYSŁAW (1824-1884)

ELEWSKI DOMINIK (1772)

ERNZ JERZY (1924-2008)

EYTNER ANTONI KRYSTIAN

EYTNER FRANTZ (XVIII w.)

F

FAJANS MAKSYMILIAN

FAWORSKI STANISŁAW (2 poł. XVIII w. - pocz. XIX w.)

FIBINGIER STANISŁAW (1922-2013)

FILMUTH LUDWIK (1793-1882)

FINANCE JAN KAROL de (1750?-1799)

FRANKOWSKI JÓZEF

FRENKEL JANINA

G

GAŁCZYŃSKI WOJCIECH (1740-1823)

GARLIKOWSKI JAN ANZELM (1874-1919)

GAWEŁ WALENTY BRONISŁAW (1907-1984)

GELBARD JAN

GINS ALEKSANDER RYSZARD (1821-1908)

GŁOWIŃSKI JÓZEF (1856-?)

GODZKI JAN (XVIII w.)

GOLDSTEIN JÓZEF (1899-?)

GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ

GORZELNIAK ROMAN (1910-1989)

GOSZCZURNY STANISŁAW (1929-2003)

GRABKOWSKI JAROSŁAW (1895-1961)

GRABOWSKI MANSWET (1757)

GRABOWSKI RAJKO JAN (1824-1900)

GRECKI JÓZEF

GRENCEL MARIAN

GRUDZIŃSKI LUCJUSZ MARIAN (1921-1969)

GRZELAK TADEUSZ (1929-1996)

GUTMAN PIOTR

GZOWSKA JUNOSZA JANINA

GZOWSKI SŁAWOMIR JUNOSZA (1927-2016)

H

HABERKANTÓWNA WANDA (1871-1930)

HAERTEL JAN AUGUST (ok. 1778-po 1832)

HAŁDYS EUZEBIUSZ (1910-1988)

HERBICH STANISŁAW (1859-1919)

HERMAN EDWARD (ok. 1880-1945)

HORKY JÓZEF (1864-1913)

HOROSZKIEWICZ EDWARD (1938-2018)

HRYNIEWICZ HELENA (1880-1933)

HULEWICZ LEON (1854-1910)

I

IDZIKOWSKA WANDA Z ŁOPUSKICH (1862?-1933)

IDZIKOWSKI AMBROŻY (1826-1914)

IDZIKOWSKI ZYGMUNT (1884-1911)

IGNATOWSKI GUSTWA (ok. 1845?)

IWANKIEWICZ STANISŁAW (1920-2013)

IWANOWSKI WACŁAW

J

JABŁOŃSKA-WAŻNY ANNA (1955-2010)

JACKOWSKI JÓZEF (1888-1942)

JACKOWSKI RAFAŁ (1768)

JAGUŚ WŁODZIMIERZ (1916-1988)

JAJOR JAN (1939-2012)

JARECKA GUSTAWA (1908-1943)

JARNUSZKIEWICZ JERZY (1919--2005)

JARNUSZKIEWICZ MIECZYSŁAW

JAROSZOWA JANINA (1899-1997)

JASIŃSKI ZDZISŁAW PIOTR (1863-1932)

JASIŃSKI WOJCIECH (1765-1833)

JAŚNIEWICZ MIECZYSŁAW BOLESŁAW (1675-1710)

JATKOWSKI BONIFACY (XVIII w.)

JAWORSKA JÓZEFA (1918-1999)

JÓZEFOWICZ JÓZEF

JÓZEFOWICZ LEON (1883-1966)

JÓŹWIAK BOGUMIŁ (1932-2013)

JÓŹWIAK FELIKS (1896-1969)

JUSZCZAK KONSTANTY (1906-1943)

JÜNGST ADAM (1892-1917)

K

KACZMAREK LEON (1903-1978)

KACZMARKIEWICZ FRANCISZEK ALEKSANDER (1883-1952)

KAMIŃSKI STANISŁAW (1882-1952)

KAMOCKA JADWIGA (1830-1897)

KAPŁAN JÓZEF

KATRAL WŁODZIMIERZ (1900-1940)

KAULBERSZ-MARYNOWSKA HANNA (1896-1962)

KAULBERSZ TADEUSZ (1901-1982)

KAZIMIEROWICZ HENRYK (1896-1942) 

KAŹMIERSKI MARIAN (1911-1995)

KĄKOL ZDZISŁAW (1945-2010)

KEMPIŃSKI JAN PS. BŁYSK

KEMPNER WITKA

KIBLER KAZIMIERZ

KIEŁBASZEWICZ ANZELM (1786)

KIERSNOWSKI MAREK

KINASTOWSKI HENRYK (zm. 1991)

KLEDECKI ZBIGNIEW (1921-2014)

KLEPANDY WACŁAW (1925-2009)

KŁĄBCZYŃSKI IDZI (1791)

KŁONICKI LUDWIK (XVIII w.)

KŁOS JULIUSZ (1881-1933)

KMIECIK ROMAN (1889-1946)

KOBYLIŃSKA ZOFIA MARIA (1870-1951)

KOCZERZEWSKA OLGA (1891-1971) 

KOKCZYŃSKI ALEKSANDER

KOKODYŃSKI BOGDAN (1919-1977)

KOKOLSKI EUGENIUSZ PS. GROŹNY

KOPOCIŃSKA ILONA (1938 – 2016)

KORALEWSKI JERZY

KOSTANECKI ANTONI (1866-1941)

KOSTANECKI JAN (1861-1942)

KOSTANECKI KAZIMIERZ (1863-1940)

KOSTANECKI STANISŁAW (1860-1910)

KOSTOWSKI KAZIMIERZ (1911-?)

KOŚCIELNIAK WŁADYSŁAW (1916-2015)

KOŚCIELNIAK JANINA (1921-2016)

KOŚCIELNY KAZIMIERZ (1948-2012)

KOWALSKI HIERONIM (1945-2004)

KOWALSKI MAURYCY

KOŹMIAN JÓZEF SZCZEPAN (1773-1831)

KRAKÓW MARIA (1900-1970)

KREMCZER STANISŁAW

KROCZEWSKA-CZAJKOWSKA HANNA

KRUPA LUDWIK ANDRZEJ (1910-1992)

KRYST BOŻENA (1961-2017)

KRZYŻANOWSKI PAWEŁ

KUBISIAK ZYGMUNT (1931-2014)

KUCZYŃSKI JÓZEF (1899-1979)

KUJAWIŃSKO-SZYCHOWSKA IZABELA

KULBARSH JANUSZ

KULCZYŃSKA MIECZYSŁAWA (1916-1997)

KUNIC MARIA (1610-1664)

KURZAWSKI CZESŁAW (1913-1974)

KUSIAK JERZY (1912-2013)

KUŚWIK JÓZEF

KUTTNER HENRYK

KWIATKOWSKI FRANCISZEK (?-1872)

L

LASIŃSKI ALEKSY LESZEK (1901-1972)

LIDTKE EDWARD (1879-1951)

LIS IRENA (zm. 2015)

LISEWSKI ALBIN PS. BIEGACZ

Ł

ŁAGUNA STOSŁAW KLEMENS STANISŁAW (1833-1900)

ŁUŃSKA JANINA (1883-1956)

M

MACIEJOWSKA KRYSTYNA (1919-1992)

MAJCHRZAK JÓZEF 

MAJDAŃSKI WALENTY (1899-1972)

MAKOWER HENRYK

MALUTCZYK TEODOT (1907-1998)

MAŃCZYK JAKUB (XVII w.)

MAŃKOWSKI BENWENUTY (1863)

MARCINIAK ANATOL JÓZEF (1915-2002)

MARCINIAK ARKADIUSZ (1921-2014)

MARTYN TADEUSZ (1930-2001)

MAŚLANKO GERTRUDA (1910-1976)

MELECH GODFRYD (1893-1971)

METLER BONAWENTURA (1866-1939)

MIKLAS ZBIGNIEW (1953-2012)

MILEWSKI EDWARD (1821-1897)

MILLER (MULLER) HENRYK (1839-1921)

MISZCZYK ZYGMUNT (1910-1988)

MŁODOWSKI KAZIMIERZ (1864-1914)

MŁODZIANOWSKI ADAM (1917-1985)

MORAWSKI WINCENTY (1645)

MURCZYŃSKI BONAWENTURA (1739)

N

NAPIERAŁA JÓZEF (1907-1996)

NESTRYPKE ALBERT

NESTRYPKE PAWEŁ

NEULS KORNISZEWSKA JANINA (1914-2010)

NIEKRASZ ANDRZEJ (1934-2013)

NISZKIEWICZ EDMUND (1901-1956)

O

OBAŁA WŁADYSŁAW

OFIERSKI JERZY

OLEJNIK STANISŁAW (1920-2014)

ORCZYKOWSKI JAN (1938-2009)

ORDON EMILIAN (1809-1865)

ORZEŁ STANISŁAW (1874-1935)

ORZESZKOWSKI FABIAN (1575)

OSTERLOFF EDMUND (1863-1938)

OSTRZYCKI MAKSYMILIAN (1838-1902)

OTTO MAURA BARBARA (1938-2014)

OTTO WŁADYSŁAW (1882-1950)

OŹMIN JÓZEF

OŹMIN WIESŁAW ANDRZEJ (1943-2013)

P

PACZESNY STANISŁAW (1918-1996)

PADYGA AUGUST (1847/1849?-1902)

PAJZDERSKA HELENA JANINA (1862-1927)

PAŁĘCKI HUBERT (1934-2017)

PAŁYS FELIKS (?-2012)

PAWŁOWSKI ZDZISŁAW

PERTYKIEWICZ JERZY (1920-2018)

PIĄTEK LEON (1912-1978)

PIETRZYCKI JÓZEF

PILARSKI BOHDAN 

PINKO HIPOLIT

PLUCIŃSKI TADEUSZ

PODLEWSKI OLECH

POKLEWSKI KOZIEŁŁ TADEUSZ (1932-2015)

POKORNA IRMINA (1908-2014)

POL WALDEMAR (1940-2012)

PORADOWSKI JÓZEF (1851-1910)

PORADOWSKI STANISŁAW (1880-1959)

PORADOWSKI SZYMON KAZIMIERZ (1909–1983)

POTOCKI ANTONI (1890-1939)

POZNAŃSKA ZOFIA

PRZANOWSKI WŁADYSŁAW (1880-1937)

PRZEDPEŁSKI FELIKS (1862-1931)

PUCHALSKI JÓZEF GRZEGORZ (1766-1833)

PUZYNA-CHOJKA JOANNA (?-2018)

R

RADOWICZ KAZIMIERZ PIOTR  (1931-2018)

RAKOWSKI KAZIMIERZ (1890-1944)

RASZEWSKI JAN (1895- 1918)

RATAJSKI STEFAN (XVII w.)

REMBOWSKI BOLESŁAW

REMBOWSKI MARIAN (1878-1961)

ROKICKI TADEUSZ (1918-2009)

ROLEWSKI KAZIMIERZ (1887-1936)

ROLICZ ZYGMUNT

ROMAŃSKI JERZY (1920-2002)

ROMECKI MICHAŁ (1912-1977)

ROSZKA MIECZYSŁAW

ROTTERMUND JANINA LEOKADIA (1925-2018)

ROŻNERSKI MATEUSZ (1758)

RUBIŃSKI JERZY (1944-2007)

RYBA VEL KALIŃSKI HUGOLIN JAN  (1913-1986)

S

SAMOSIUK ZYGMUNT (1939-1983)

SAWICZ ANASTAZY (1772-1827)

SCHOLTZ MARIA

SCHOCKEN WILHELM

SCHULTZ SERAFIN (1905)

SEMADENIOWA HELENA (1869-1948)

SIBISTOWICZ TEODOR (1926-2015)

SIEDLECKI TADEUSZ (1924-2016)

SIPIŃSKA IRENA Z BASIŃSKICH 

SŁUCKI JÓZEF (1759)

SŁUGOCKI KAROL (1899-1971)

SMĘTEK ZOFIA/WITOLD STANISŁAW (1910-1983)

SMOLEŃ ANDRZEJ JAN (1904-1991)

SMOLIŃSKI ELIGIUSZ JAN (1921-1977)

SNAKSAREW PIOTR DMITRIJEWICZ (zm. 1909)

SOBCZAK WŁADYSŁAW (1914-1951)

SOBIŚ – RABIJEWSKA BARBARA (1930-2002)

SOKOŁOWSKI LUDWIK (1882-1936)

SPIESS ALEKSANDER (1818-1881)

SPYCHALSKI JÓZEF (1911-1993)

STANCZUKOWSKA EMILIA (1814-1892)

STANIEWSKA HELENA Z IŁOWIECKICH (1886-1957)

STANIEWSKI MAURYCY (1882-1954)

STANISZCZAK ZYGMUNT (1911-?)

STANISZEWSKI JAKUB (XVIII w.)

STATECZNY EUZEBIUSZ (1921)

STAWECKI EDWARD (1829-1866)

STEFANIAK BOLESŁAW (1943-2015)

STEINHARDT JAKOB

STĘPNIAK LEON (1913-2013)

STOCKMANN FRANCISZEK (1820-1869)

SUDA JÓZEF

SUKIENNICZAK PIOTR (1963-2015)

SYPNIEWSKI RADOSŁAW (1942-1998)

SZCZECIŃSKI JÓZEF (1918-2011)

SZCZEPANIAK ROMAN (1924-1997)

SZOLTZ KAZIMIERZ (1874-1936)

SZTARK EMIL

SZTEMBORSKI MATEUSZ

SZTYLER STANISŁAW (1919-?)

SZUTKOWSKI JÓZEF (1892-1925)

SZYCHOWSKI LESŁAW

SZYMANOWSKA MARIA (1901-1983)

SZYMANOWSKI SIMO DYMITR (1811?-1889)

SZYMAŃSKA LEONTYNA (1866-1919)

SZYMAŃSKI ROMAN (?-1974)

SZYMCZAK STEFAN

Ś

ŚCIESIEK JERZY PS. WITEK

ŚMIETANKO STANISŁAW (1887-1952)

T

TANTY MIECZYSŁAW (1928-2015)

TARASIN JAN (1926-2009)

TEMPLEWICZ RYSZARD (1940-2015)

TOKARZEWSKA WANDA (1914-2008)

TRĘBACZ MICHAŁ (1928-?)

TRIPPLIN FRYDERYK CHRYSTIAN LUDWIK (1774–1840)

TRIPPLIN LUDWIK TASILLON (1814-1864)

TRUSZKOWSKA MARIA ANGELA (1825-1899)

TRUSZKOWSKI MAREK

TRZESZCZAK BOLESŁAW (1910-2001)

TUREK-KWIATKOWSKA LUCYNA (1925-2017)

TURKIEWICZ TADEUSZ (1908-1972)

TYDALSKI ADAM

TYSZKA KAZIMIERZ (1873-1951)

TYSZKOWSKI KAZIMIERZ (1814-1998)

U

UCZKIEWICZ ZDZISŁAW (1921-2013)

UJAZDOWSKI TOMASZ (1796-1836)

ULRYCH JULIUSZ (1888-1959)

UMIŃSKA ZOFIA (1883-1942)

URBANOWSKI IGNACY (1946-2017)

URBAŃSKA IWONA (1935?-2011)

W

WACHOWICZ BONIFACY WOJCIECH (1919-1985)

WALCZAK MARIAN (1946-2015)

WALISZEWSKI EUGENIUSZ (1983-2000)

WAŁĘSA EDWARD

WANAT JÓZEF 

WANAT ANDRZEJ (1941-1996)

WAŃKA DANUTA (1958-2015)

WENDE ANIELA (1906-1994)

WICHLIŃSKI TADEUSZ (1922-2009)

WILNOW JULIUSZ THEODOR (1815- po 1862)

WIŁKOMIRSKA DEBORA (DOROTA) (1901-1986)

WIŁKOMIRSKA MARIA Z KŁOPOTOWSKICH (1839-1920)

WIŁKOMIRSKI ALFRED (1873-1950)

WIŁKOMIRSKI JÓZEF MICHAŁ (1839-1922)

WINCZAKIEWICZ JAN (1921-2012)

WITKOWSKA HELENA (1870-1938)

WODZIŃSKI LESZEK (1939-2007)

WOJKOWSKI ANDRZEJ

WOŁŁOWICZ ANDRZEJ (1750-1822)

WORSZTYNOWICZ MICHAŁ (1893-1965)

WOŚ BOŻENA

WRONISZEWSKI JÓZEF KAZIMIERZ

WROTKOWSKA MARIANNA (1923-1997)

WRÓBLEWSKI ROMAN (1769)

WÜNSCHE KONRAD (1907-1945)

WÜSTEHUBE (WISTEHUBE) OTTON  (1832-1902)

WYGANOWSKI WOJCIECH

 

Z

ZABOROWSKI ZYGMUNT (1827-1897)

ZARĘBA FRANCISZEK (1907-19?)

ZARZYCKA ZOFIA (1925-2010)

ZAWADZKI MARIAN (1902-?)

ZGORZELAK ANTONI

ZIEMIĘCKI JAN JÓZEF HIERONIM ANTONI (1816 lub 1817-1906) 

ZIMNY STANISŁAW (1912-2010)

© 2017 Kaliskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk & Bogumiła Celer. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now